Herkese Merhaba!

Birçok blog aç-kapa yaparak kişisel bloglarımı seriye bağladım. Genelde ya yazmaya üşeniyorum ya da istediğim kadar rahat yazamıyorum, umarım bu blog da onlardan bir tanesi olmaz.

Kısaca ben,

Ben Ege, 19 yaşımdayım ve yakında 20 olacağım. Hacettepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencisiyim. Uzun zamandır dijital pazarlama ile uğraşıyorum. 6 yıldır SEO ile uğraşıyorum, bunun son 3 yılı profesyonel bir şekilde geçti, 3 yıllık süreç içerisinde de profesyonel olarak dijital pazarlama ile uğraşıyorum.

Fazlasıyla projem var, boş durmayı sevmiyorum, bir ara internet sektöründen uzaklaşıp oyunlara sarmıştım, şimdi oyun, sosyal hayat, okul ve internet sektörü hep birlikte rayında ilerliyor.

Beni gerçekten tanımak isterseniz: Hakkımda

Ne yapacağım?

Bu blogda göreceğiniz şeyler kısaca, projelerimle ilgili günlük şeklinde yazdığım içerikler, SEO denemelerim, SEO yenilikleri, dijital pazarlama deneylerim ve sonuçları, incelemeler belki.

Bundan daha önce tum888.com diye bir sitem vardı ama kendisi birazcık ticari bir hal aldı, onu şu an Corazu.com projemin blog kısmıyla birleştirdim, tum888.com adresine giderseniz Corazu/blog kısmına yönlenecektir.

Corazu 2 projemin birleşmesiyle oluştu, tum888 kısmı dijital pazarlama blogu olarak, bese.biz kısmı da Corazu yani dijital pazarlama ajansı şeklinde dönüştürüldü.

Sonuç

Beni takip ederseniz, yaptığım şeylerden bilmediğiniz birkaç şey öğrenebilirsiniz. Sonuç olarak bu bir kişisel blog, aynı zamanda CV’me eklediğim bir URL.

Yorum Yap